PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582655}

Dwoje do poprawki

Hope Springs
6,6 53 906
ocen
6,6 10 1 53906
6,2 12
ocen krytyków
Dwoje do poprawki
powrót do forum filmu Dwoje do poprawki

Zachwyt nad psychoanalizą i wiara w jej zbawczą moc są mi obce; dla mnie był to przede wszystkim popis aktorskiego kunsztu. Streep i Jones w tym filmie są jednym z najgenialniejszych duetów komediowych, jakie w życiu widziałem. Potwierdziło się to, co od dawna przeczuwałem - tak, jestem beznadziejnie zakochany w Meryl. Ta kobieta byłaby w stanie ciekawie zagrać nawet książkę telefoniczną!

algoforos

Meryl Streep tutaj niestety jest momentami bardzo sztuczna i ta rola jej zdecydowanie nie leży

ocenił(a) film na 6
fiva

Kocham Meryl, ale Arnold był w tym filmie lepiej zagrany.

ocenił(a) film na 8
algoforos

Dla mnie osobiście film godny uwagi. Ciekawe zagrane role przez Streep oraz Jonesa. Ja nie jestem zakochana ani w jedym aktorze ani w drugi wiec patrzę z perspektywy fabuły filmu i kunsztu aktorskiego . Ciekawy, momentami nostalgiczny i smutny, czasami śmieszny i to co najważniejsze - życiowy. Godny polecenia zwłaszcza dla osób, które są znudzone życiem w długich związkach, w których "coś" sie wypaliło.

ocenił(a) film na 3
algoforos

Komedia? Rewelacyjna? Ludzie to maja dziwne poczucie humoru. Tu sie nie ma z czego smiac moim zdaniem. Jak juz to plakac.

ocenił(a) film na 5
kassis

hehhe :) masz trochę racji... ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones