PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397269}

Pościg we mgle

In the Electric Mist
5,7 4 648
ocen
5,7 10 1 4648
Pościg we mgle
powrót do forum filmu Pościg we mgle

Slabo

ocenił(a) film na 2

2/10, Pierwsza gwiazdka za scenerie Luizjany, druga za Tommy Lee Jonesa. Sam film moemntami strasznie nużący, nic nowego nie wnosi do gatunku.

Wilkinson

a ja tylko napiszę: " o maj Gad, co to było?? " i kto mi odda te zmarnowane kilkadziesiąt minut życia??

ocenił(a) film na 7
Wilkinson

co Ty właściwie chcesz nowego w jakimkolwiek gatunku w obecnych czasach?
:-)
albo remik :-) albo powtórka :-) albo ciągniąty pierwszych części. X muza umiera i to wszystko.

Wilkinson

Ja w sumie zainteresowałem się tym filmem ze względu na T L Jonesa. Troszkę się jednak zawiodłem. Jak mówi przysłowie.. oceniłem książkę po okładce. No i mam za swoje :)

ocenił(a) film na 5
Wilkinson

Tez go wzialem dla T.L. Jonesa, ktory jest OK; film slaby, gdzies chyba komus snila sie powtorka sukcesu Harrego Angela (bo mnie sie Harry podobal bardzo), ale wyszlo nijako.

Wilkinson

Film z gatunku bardzo usypiających. Za każdym razem mnie usypiał, obejrzałem go w 4 częściach, przerywanych drzemkami. 3/10

ocenił(a) film na 4
Wilkinson

podpisuje się film zaskoczył mnie in minus, wszystko jakieś oklepane-było już gdzieś, scenariusz leży, przewidywalny i schematyczny, zakończenie rozczarowujące, ogólny brak polotu- nawet Tommy I John nie ratują filmu-zwłaszcza Jones na normalnym poziomie niczym nie zachwycił, ta sama mimika i gra co w innych filmach, wiele nudą, brak dynamiki akcji i klarowności, plusik jak mówisz za Luizjanę..Pomysł był wykonanie średnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones