PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841582}
5,1 1 318
ocen
5,1 10 1 1318
4,0 3
oceny krytyków
Wander
powrót do forum filmu Wander

Całkiem niezłe kino dla wszystkich lubiących teorie spiskowe - fajnie się to oglądało.Jest w tym filmie dobry klimat podejrzliwości,jest tajemnica o co chodzi z tymi zabójstwami i jest miejsce na niezły humor momentami.Dodatkowy plusik za fajny klimacik amerykańskiej prowincji oraz świetną obsadę z moją ulubioną Winnick oraz świetnym w głównej roli Aaronem Eckhartem.Na minus - trochę za dużo tych wspomnień i "halunów" oraz kilka naciąganych scen.Podsumowując - plusy przeważają nad minusami i spokojnie można ten filmik zobaczyć.Polecam.

kleju30

hmm tajemnica z zabójstwami? żadnych zabójstw przecież nie było, może poza jednym - zabity jimmy (tommy lee jones poćwiartowany), reszta to przecież wymysł chorego głównego bohatera

mecenas17

Oj Ty chyba musisz jeszcze raz obejrzec film, bo jak widac nie zrozumiales go

pharoh

chyba Ty nic nie złapałeś

ocenił(a) film na 7
mecenas17

Ewidentnie to raczej ty go nie zrozumiałeś jeśli uważasz iż cały film to wymyśl chorego psychicznie osobnika

kleju30

miałem 4 fazy zrozumienia tego filmu
90% filmu nic nie rozumiem. 95% pozabijali wszystkich - wiec jednak teoria spiskowa, ale czemu akurat jego auto miało brać udział w wypadku,
98% a jednak świr, wiedziałem. 99% blondyna dostaje tą paczkę ze zdjęciami - wtf?! wytłumaczy mi to ktoś? czy po prostu to dalej w głowie świra?

ocenił(a) film na 7
Mateusz_Dziala

Powiem Ci szczerze,że oglądałem ten film już dość dawno temu i wyleciał on z mojej pamięci,ale z tego co kojarzę to ja to odebrałem jako teorię spiskową i że główny bohater miał rację,a nie że ześwirował - tak to pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones