PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199}

Wydział pościgowy

U.S. Marshals
7,2 28 317
ocen
7,2 10 1 28317
6,6 5
ocen krytyków
Wydział pościgowy
powrót do forum filmu Wydział pościgowy

Film lepszy od Ściganego, więcej wartkiej akcji, wiecej gwiazd, świetna rola Snipsa, ale Jones i tak jest niepokonany, jedna z najlepszych postaci charakterystycznech w kinie akcji.

ocenił(a) film na 8
czarnulka361

Czy ardzydzielo nie wiem ale soline akcji to tak 8/10

ocenił(a) film na 10
kinoman1985

W pełni się zgadzam, pomimo iż jest to kopia "Ściganego" to o wiele, wiele lepsza.

ocenił(a) film na 9
trancefan1986

A ja się nie mogę od lat zdecydować czy lepszy był "Wydział..." czy "Ścigany" z Fordem.
Oba to dobre kino akcji.
A "Ścigany" właśnie na TCM leci.

nightgale

To fakt,film świetny.Dobrze dobrani aktorzy.Moim faworytem jest R.Downey Jr ale w gruncie rzeczy wszyscy fajnie się uzupełniają.Uwielbiam takie filmy.

ocenił(a) film na 9
czarnulka361

Zgadzam się.Film zrealizowany na wysokim,bardzo dobrym poziomie.Całkiem dobra obsada,fajna gra m. in.Snipesa.

użytkownik usunięty
xxKasiurkaxx

Muzyka genialna, dużo akcji, Tommy Lee Jones, Wesley Snipes i R.Downey Jr rewelacyjni. Scena na cmentarzu i walka w zbożu na statku zostaje w pamięci. Wiadomo jak ktoś chce się przyczepić to zawsze znajdzie jakąś niedoróbkę czy nierealną sytuację, ale jakby tak na to patrzeć to w każdej niemal produkcji coś by się znalazło. Najważniejsze są jednak emocje podczas oglądania i całokształt wrażeń a nie drobne błędy czy niedoróbki, także oceniając film jako całość daję 9/10, a Ściganemu z H. Fordem 8/10

ocenił(a) film na 5
czarnulka361

Koło "Ściganego" to on nawet nie stał. Okropnie przewidywalny. Wersja z Harrisonem Fordem trzymała w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. "Wydział pościgowy" to po prostu jego gorsza kopia.

czarnulka361

Bredzisz ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones