PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199}

Wydział pościgowy

U.S. Marshals
7,2 28 317
ocen
7,2 10 1 28317
6,6 5
ocen krytyków
Wydział pościgowy
powrót do forum filmu Wydział pościgowy

Film dobry ale...

ocenił(a) film na 8

Dzis ogladnąłem sobie po raz kolejny. Film dobry, momentami dorównujący "Ściganemu" ale w przeciwienstwie do pierwszej czesci tu jest tragiczne, kompletnie nie logiczne i beznadziejne zakonczenie. Gosc wysłał Gerarda po kawe a potem wlazł do pokoju zabic Sheridana. I myslał ze jak to zrobi to ze niby co powie Gerardowi - ze próbował uciec? Bez sensu. Dobry film ale mam wrazenie ze scenarzystom zabrakło pomysłu na zakonczenie.

ocenił(a) film na 7
brzela

masz rację, też mam takie odczucie, że zakończenie jest najgorszym elementem tego filmu

ocenił(a) film na 8
brzela

Tak - zakończenie robi się złe od czasu strzału w zbożu... scenarzyści sami sobie strzelili w kolano. Co nie zmienia faktu że film jako taki jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
brzela

Royce nie wysłał Gerarda po kawę, tylko Gerard sam zaproponował, że pójdzie, następnie odsyła policjanta i zostaje sam na straży - słyszy jakiś hałas, wchodzi do sali a tam Sheridan rzuca się na niego ze skalpelem który najprawdopodobniej zabrał wcześniej sanitariuszom albo lekarzom, Royce zabija go w samoobronie, koniec... co w tym planie było nielogicznego niby?

ocenił(a) film na 7
Scholli_2

problem w tym, ze gerard juz wcześniej(od śmierci tego mlodego) podejżewał Royce'a, czego dowodem jest fakt, ze podmienił magazynki zanim poszedł po kawę. Zabicie Sheridana - choćby w obronie wlasnej tylko potwierdziloby te podejżenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones