Tommy Lee Jones

8,1
40 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Lee Jones

To ,że już w paru filmach gra kolesia , który podąrza za więziennym zbiegiem ....Zaczęło się od "Sciganego" ,a łudząco podobne role ma w "Wydziale pościgowym" i "Podwójnym zagrożeniu". Bynajmniej uważam go za super aktora a filmy też są spoko tylko szkoda ,że tak do siebie podobne tematycznie...

tou

zapomiałam o "Nożowniku" ;p w tym filmie też goni zbiega ;p;p;p

tou

no country for old men , wcale nie szkoda

tou

No Tommy zawsze kogoś ściga albo poszukuje, albo prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia, zabójstwa itp, itd Trochę go zaszufladkowali w roli starego śledczego wygi. W "No country for old men" był dobry bo niby ścigał a nie ścigał ;D

tou

nie dawno z nudy oglądałem film "Przesyłka" tam to on był tym ściganym

tou

Co racja to racja. Praktycznie w każdym filmie za kimś podąża. Do wymienionych powyżej dodam "In the Valley of Elah", "Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady", "Zaginione", "Nożownik". Prawdziwy myśliwy wśród aktorów.

Mystery_Man

ZAGINIONE - tropi, ściga no i walczy z porywaczami córki swojej córki...
Nawiasem mówiąc GENIALNY film!

tou

Ten aktor to charyzma w czystej postaci. Może grać zawsze to samo, ale jeśli będzie to robił z taką samą swobodą i kunsztem to dla mnie na zawsze może zostać szeryfem czy śledczym.

_Pablos_

Tommy Lee Jones, zwany również "Ścigaczem", musi zawsze kogoś ścigać, bo ściganie ma we krwi. Ale ściga dobrze i chwała mu za to :DD

tou

Wszystko niby fajnie, ale "Wydział pościgowy" to kontynuacja "Ściganego", stąd w tym przypadku podobieństwo :)

tou

Tommy Lee Jones moze podążac ale napewno nie "podąrza".



tou

ale w To nie jest kraj dla starych ludzi tez jest glina i tez sciga wiec to juz chyba z 7,8 film Tommy Lee Jones zwany scigaczem dobre:D

Krzych1

za to w Filmie Liberator gra Zuego którego ściga Seagal i też zagrał go bardzo dobrze

użytkownik usunięty
tou

a zastanawialas sie Tou czemu jego filmy maja czasem podobna tematyke? ... jego kino procz rozrywki dostracza bodzcow do przemyslen conajmniej... nie jest to kino dla 20latek ktore szukaja bajki/akcji;)

tou

men in black :) .............................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones